Božská noc

Zážitková noc, kdy se naplní Tvá tajná přání!

termín: 10.8. 13hod – 11.8. 11hod
délka: 22hodin
forma: osobní setkání (maximální počet 8 žen)
kde: penzion ve Zlíně. Přesnou lokaci dostaneš v osobním emailu pár dní před začátkem akce. 

ubytování: ANO! Přímo v penzionu. Pokoje jsou vždy pro dvě osoby.
strava: ano! večeře (catering) a  snídaně (v penzionu)
pití: zajištěno alko i nealko
vizážistka: ano
malý dáreček navíc: ano

„Od umaštěných tepláků k neskutečně sexy korzetu!“

program: překrásně Tě nastajlujeme (vizážistka), TY si přivezeš sexy obleček ve stylu glamour, Moulin-Rouge, boudoir (spodní prádlo, jakéhokoliv druhu, nejlépe styl, co Ti vyhovuje… korzety, trikoty podvazky, síťované punčošky, průsvitné šatičky, různé hot oblečky, sexy župánek, péřový šál…cokoli, v čem se budeš chtít vyfotit na památeční HOT fotky). Oblečení bude i k zapůjčení, jen se s námi předem prosím domluv. Klidně s námi i zkonzultuj dopředu, co si chceš přivézt. 

V tomto oblečku budeš trávit celé odpoledne a celou zábavnou noc. Na spaní si asi radši vezmi něco pohodlnějšího a čisté kalhotky na ráno je muset have! 😀 Prožijeme holčičí noc, bude šampíčko, lakování nehtíků, klábosení, různé hry pro velké holky. Mezitím bude probíhat focení s Danou Štěpánovou.

 

focení: Během odpoledne a večera Ti nafotíme svůdné fotky, které si pak strčíš do albíčka a až budeš babička, budeš je ukazovat svým vnučkám, jaká jsi byla za mlada šelma! A nebo je strčíš do Tebou opusinkované obálky a dáš to muži k narozkám. To budou panečku tepláky v pozoru!

výstup: minimálně 5 fotek pro každou ženu z osobního HOT focení s Danou Štěpánovou a zároveň fotky z večírku, na kterých budeš zachycena s kámoškami. Taková památka na nezapomenutelný večer.

vedlejší účinky: houpne Ti sebevědomí, muži houpnou tepláky. Budeš mít nezapomenutelný luxusní zážitek s online kámoškami. Dosytíš si potřebu být krásná a smyslná, potřebu pokecu s kámoškami a taky potřebu příjemného večírku, ale no stress, večerka je ve 24hodin. 

„Udělej si radost! Je jasné, že tohle pro sebe chceš Ty i tepláky Tvého muže!“

pro koho to je: pro ženy, které si chtějí splnit tajný sen – nafocení svůdných fotek. Pro ženy, které si chtějí užít sexy ženskou společnost. Pro ženy, které v sobě potřebují probudit ženskost. Pro ženy, které si chtějí zvýšit sebevědomí. Pro ženy, kterým chybí holčičí slepičince. 

 Cena: 7 777 kč

 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.