konzultace

KREATIVNÍ NÁŠUP PRO TVŮJ ONLINE BUSINESS

„Buď ve svém businessu ryzí, jedinečná, božská!“

 

forma:

 • 60min konzultace (offline či online). 

nebo:

 • zvýhodněný balíček 4x 60min konzultace, podpora na FB Messengeru od první do poslední konzultace. 

termín: Podle potřeb, dle kampaně… Zavolejme si a domluvme se! Napiš mi na FB Messenger nebo na veru@bozskaterapie.cz a já Ti zavolám. 

 

cíl: Nahodíme život! Do Tebe, do Tvého businessu, do Tvé značky, do Tvých sítí, do Tvé propagace, do Tvé strategie či volného plynutí.  Podíváme se na to, PROČ to nefunguje, CO KDE hapruje, KDE je potřeba přidat, CO je potřeba pustit. Najdeme spolu cestu, ABY TO FUNGOVALO.  Motivace, nakopnutí, podpora, péče s terapeutickým přesahem. 

  pro koho to je: pro online podnikatelky či podnikatele, firmy. Prostě pro všechny, kteří potřebují popostrčit, najít v online businessu radost, naplnění. Pro všechny, kteří se potřebují rozjet na sítích, potřebují si udělat jasno v tom, CO, jak a proč tam prezentovat. Pro všechny, kteří si chtějí zvýšit zisky v online podnikání. Pro všechny, kteří chtějí být ve svém businessu jedineční, ryzí a originální. 

  LETNÍ HOT CENY !!!

  24.6. - 31.8.2024

  2100 kč

  1500 kč


  Cena jednorázové konzultace

  8000 kč

  5000 kč 

  Cena zvýhodněného balíčku 4ks konzultací

  1700 kč

  1200 kč

  Cena pokračovací konzultace, po vyčerpání zvýhodněného balíčku

  Reference

  Konzultace s Veru jsou živé, plné nápadů, které prostě během rozhovoru plynou samy. Nejsou to žádné omáčkové rozhovory, ale jasné, trefné, velmi podporující mě i můj byznys hovory. Mít Veru ve svých podnikatelských zádech se prostě vyplatí. Ona prostě rozhýbává mojí kreativitu, nápady, ale co víc, díky konzultacím s ní, se cítím čím dál víc jistá ve svém projevu na sítích.

  Kdyby mi někdo před rokem řekl, jak se sítěmi dokážu hýbat a mít naprosto natěšené publikum na moje produkty a že se při tom budu bavit já i oni, nevěřila bych. Jenže to tak fakt je. I když jsem na spoustu lidí byla moc už tenkrát, já v tom neměla takovou svobodu. A to je asi to nejvíc co mi kromě podpory, kreativity a jasných srozumitelných tipů Veru přinesla. Jsem svobodnější ve svém byznyse.

  Takže pokud máš pocit, že něco u tebe v podnikání neladí, že jsi moc strojená a zatuhlá, marketingový poučky ti nefungují a přemýšlíš, že se na to celé vykašleš, objednej si Veru. Protože, už po první konzultaci budeš vědět, že to půjde a mnohem snadněji než dřív.

  konstelační a tarotová čarodějka

  Spolupráce s Veronikou mi dodala víc sebevědomí v tom, co a jak dělat. Její zkušenosti a její rady, mi pomohly konečně zaměřit svou pozornost na to, co bylo pro mě v tu dobu to nejzásadnější a nejzákladnější. A z toho se pak dalo něco stavět. Konečně jsem se definovala, kdo vlastně v podnikání jsem a kdo je moje klientka a bez toho se nepohnete z místa, to vám asi řekne každý. Jenže každý právě řekne, kdo je tvá klientka? A dál nic..s Veronikou to bylo jiné… prostě ten společný brainstorming byl znát, nebylo to jen na vás… měla jsem někoho, kdo se zajímá o to, aby to bylo to ono…a vy si nakonec samy přijdete na to, kdo to je, ale ta péče je ta přidaná hodnota, kterou Veronika dodává.. Díky Veronice jsem konečně vytvořila svůj první kurz a dotáhla něco ve svém podnikání do zdárného konce, což mi dělalo problém. Ať už začínáte anebo jste pokročilé podnikatelky, doporučuji spolupráci s Veronikou, protože její pečující a inspirativní pole vám dá přesně to, co potřebujete.

  jasnocitka

  content is coming soon…

  průvodkyně na cestě k rovnováze

  Můžeš mít den na houby, pochmurný, mít pocit, že se ti nic nedaří i mít chuť se na všechno vybodnout. To ale jen do té doby, než se ve dveřích objeví Veru, a svým úsměvem a pozitivní energií, která z ní srší, ti rozzáří den. Konzultace s Veru jsou Boží jako ona sama! Má neskutečný přehled, vládne schopností přesně mířit na jádro problému. Byť její poradenská činnost dosud spočívala v nasměřování jednotlivců, jako chameleon se okamžitě dokázala přeorientovat na organizaci. Svým zápalem a energií dokáže nakopnout i polomrtvé sítě. A nejen to. Podpoří, povzbudí, dodá sebevědomí a odhodlání makat a nevzdávat se.

  zakladatelky mateřského centra Mateřídoušek, Zlín

  Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.