Persefonas´ Playground

Seděla jsem na židli, zírala z okna a věděla, že mám jít malovat kartičky pro dceru do školky, a byť jsem se na to obrovsky těšila, nešlo mi se zvednout a jít do udělat…byla jsem totálně paralyzovaná, zaseknutá, ztuhlá.

“Bude to trvat minimálně 2 hodiny, to je obrovská ztráta času, kolik užitečnějších věcí bych mohla místo toho udělat…..je potřeba doma uklidit, připravit seznam na nákup na víkend. Taky říkali, že bych každý den měla cvičit….“.

NE! Na pastelky NENÍ ČAS!

Došlo mi, že si prostě ráda hraju. Miluju si malovat, tvořit, něco vyrábět, zpívat, vymýšlet příběhy, odehrávat si je v hlavě.

Jenže jsem se dostala do nějakého křeččího kolečka, kdy jsem tyto věci prostě nedělala, protože nepřinášely nějaký „vyšší“ užitek. Nikomu, ničemu. Neměla jsem z toho peníze, nemělo to přidanou hodnotu pro společnost. Brala jsem to jako ztrátu času a tu si prostě v dnešní době nemůžu dovolit.

Přestala jsem tuto svoji podstatnou část sebe sytit. Dělala jsem věci typu „MUSÍM, MUSÍŠ MUSÍME“ a pořád měla vzadu v hlavě, že bych si chtěla třeba zazpívat….

“Zpívání Ti nevydělá..! Malovat si ty Tvoje dětské kresbičky? K čemu prosím Tě? Prožívat si fantazie, hrát si v hlavě celovečerní hry? Jsi v pořádku? Nejsi padlá na hlavu?“

 

 

Je dobré být dospělá, zodpovědná, spořádaná….

Zároveň mi věř, ženo, že pokud Ti ta spoŘÁDanost nejde, není se čemu divit, když si nedovolíš dosytit tu vnitřní Persefonu, Koré, archetyp dívky.

Hraješ si (kompenzačně) pořád na ty problémy, a těžký život a ponoření do hlubin, do sebe …. Ale persefonní archetyp má dvě polarity ať chceš nebo ne…. Na jedné straně královna podsvětí, na druhé straně holčička, která si hraje na louce s ostatními holčičkami, dohlíží na ni maminka, zodpovědnost nula.

Pokud tuhle část sebe sama přijmeš a nasytíš, dostaneš se do rovnováhy. Najednou se Tvůj dospělý svět promění do barev, z MUSÍM se stane CHCI. S lehkostí budeš následovat řád, struktury, respektovat autority…sama o sobě. Nikdo Tě do toho nebude muset nutit, zvláště ne ty sama. Být dospělá bude tak nějak lehčí.

 

 

Nabízím Ti hřiště plné Persefon. Nabízím Ti studánku dosycení Tvé hravé holčičky, na kterou si už dost dlouho vědomě strkala od sebe, protože jsi přece ta zodpovědná a co by tomu řekli lidi, kdybys nebyla!!! Vědomá žena je přece zodpovědná! Vědomá žena je silná!

A co kdyby NE!

Ženo, pojď si pohrát se svou vnitřní persefonní holčičkou! JIŽ JE ČAS!

Persefonas´ Playground

ONLINE PROGRAM

termín: 1.11. -15.11. 2023
délka: 2 týdny plné hraní, víkendy bez mé podpory ve FB skupině.
forma: emailing, Fb skupina s mou podporou.


cíl programu: dosytit si vnitřní holčičku, archetyp Persefony – Koré. Dovolit si pohrát a tím zvládat „dospělácký“ život a jeho zkoušky s větším nadhledem, s méně MUSÍM a více CHCI. 

vedlejší účinky: stoupne kreativita, radost ze života, najdeš lehkost v řádu, systematičnosti, sebe-organizaci, plánování.

pro koho kurz je: pro ženy, které si nedovolují z určitých přesvědčení hrát. Pro ženy, které si zapomněly hrát. Pro ženy, které si chtějí hrát, ale nemají na to čas.

 Cena: 1250 kč

 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.